mar 252016
 

Tani Transport Mebli Poznań

Prowadzę firmę transportową, która swoją ofertę dopasowuje indywidualnie do potrzeb danego klienta. Staram się realizować wszystkie zlecenia, nawet te trudne odrzucane przez inne firmy transportowe, ponieważ wymagacie ode mnie często nietypowego oraz indywidualnego podejścia. Jestem kierowcą doświadczonym sprawdzonym w różnych warunkach i sytuacjach. Cechuje mnie rzetelność i szybkość wykonania zlecenia.

Świadczę usługi samochodem dostawczym o ładowności do 1,5t. Samochód podstawiony do klienta jest zawsze przygotowany do drogi (przeglądnięty, wyczyszczony, zatankowany), zawsze posiadam przy sobie telefon komórkowy. Usługi transportowe świadczę dla firm a także dla osób prywatnych. Przy większych lub stałych zleceniach możliwość ustalenia bardzo niskich cen.

Przeprowadzki Poznań, Polska

Usługa obejmuje usługę transportową, pomoc przy załadunku i rozładunku gotowych przygotowanych paczek, kartonów, mebli, AGD itp. Meble, paczki powinny być przygotowane do transportu i doniesione do pojazdu – kierowca pomaga przy załadunku, ustawieniu mebli i zabezpieczeniu ich w aucie.

Oferuję:

– obsługę firm

– usługi dla osób prywatnych

– wynajęcie pojazdów z kierowcą Poznań – Polska

– usługi transportowe, transport krajowy

– przeprowadzki w Poznaniu okolicach

– przewozy i transport materiałów budowlanych Poznań

– przewozy i transport mebli, sprzętów AGD Poznań

– przeprowadzki studenckie Poznań

Taxi bagażowe Poznań

Oferta Taxi bagażowe skierowana jest do tych z Państwa, którzy poszukują szybkiego i pewnego transportu przy odbiorze zakupionych towarów lub mebli z marketów budowlanych i meblowych na terenie Poznania i okolic.

Jeśli nie posiadają Państwo odpowiedniego auta do przewozu zakupionych towarów, zapraszamy do skorzystania z moich usług. Dysponuję samochodem przystosowanym do przewozu wielkogabarytowych mebli oraz sprzętów. Pomagam w załadunku i rozładunku towarów. Sprawnie i terminowo dostarczają zakupy pod wskazany adres. Mogą być Państwo pewni, że ustalony z góry koszt usługi nie ulegnie zmianie podczas jej trwania.

Teren działania to:

Miasto Poznań i Okolice jak również województwa – wielkopolskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko – mazurskie, zachodniopomorskie.

Tani Transport Mebli Poznań

Sorry, the comment form is closed at this time.