mar 252016
 

Transport Przeprowadzki Poznań

Posiadam wieloletnie doświadczenie w transporcie i przewozie towarów na terenie Poznania i całej Polski. Dostarczamy Państwu usługi w zakresie transportu towarowego, przeprowadzek, przewozu bagażu, mebli, zakupów i dokumentów. Dzięki pokaźnemu samochodowi i zaufanemu kierowcy spełniamy oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych.

Solidność, terminowość, niezawodność to mój atut. Jeśli poszukują Państwo sprawdzonej firmy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą transportową.

Oferujemy konkurencyjne ceny i jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy.

Co oferujemy:

Przeprowadzki Poznań

Usługa obejmuje usługę transportową, pomoc przy załadunku i rozładunku gotowych przygotowanych paczek, kartonów, mebli, AGD itp. Meble, paczki powinny być przygotowane do transportu i doniesione do pojazdu – kierowca pomaga przy załadunku, ustawieniu mebli i zabezpieczeniu ich w aucie.

Oferuję:

– obsługę firm

– usługi dla osób prywatnych

– wynajęcie pojazdów z kierowcą

– usługi transportowe,

– transport Poznań

tanie przeprowadzki Poznań

– przewozy i transport materiałów budowlanych

– przewozy i transport mebli, sprzętów AGD

– przeprowadzki studenckie

Świadczę usługi samochodem dostawczym o ładowności do 1,5t. Samochód podstawiony do klienta jest zawsze przygotowany do drogi (przeglądnięty, wyczyszczony, zatankowany), zawsze posiadam przy sobie telefon komórkowy. Usługi transportowe świadczę dla firm a także dla osób prywatnych. Przy większych lub stałych zleceniach możliwość ustalenia bardzo niskich cen.

Jesteśmy dostępni 24/h na dobę 7 dni w tygodniu. Realizujemy przeprowadzki na terenie całej Poznania, okolic, kraju i międzynarodowe. Dostarczymy zamówione przez Ciebie towary z Allegro i innych sklepów internetowych, przetransportujemy meble, sejfy i inne ciężkie gabaryty.

Transport Przeprowadzki Poznań

Transport Przeprowadzki Poznań

Transport Przeprowadzki Poznań

Udostępnij na:

Sorry, the comment form is closed at this time.

Zadzwoń